ZPRAVODAJ SPOLKU

NRZP ČR, projekt Euroklíč oznamuje, že nově mohou získat Euroklíč i pacienti s diagnózou cystická fibrióza. Na základě GDPR nesmíme diagnózu nikde uvádět, proto postačí, když žadatel o Euroklíč donese sebou Čestné prohlášení.

Rádi by jsme Vám oznámili, že se chystáme otevřít kancelář spolku v Opavě. Tímto krokem chceme přiblížit své služby jako je Euroklíč na Opavsku a také zrychlit provádění mapovaní a kategorizaci přístupnosti objektů, tras, stezek, přechodů a míst pro přecházení a vkládat je ve spolupráci se správcem GISu Mgr. Markem Drozdkem do Mapy přístupnosti na...

NRZP ČR oznámilo dne 1.9.2019 datum, čas a místo konání již 17. ročníku slavnostního udílení výročních cen Národní rady osob se zdravotním postižením České republiky, "dále jen NRZP ČR", ceny MOSTY 2019. Ceny MOSTY 2019 se budou udělované v Kongresovém centu Zlín, dne 24.3.2020 v 15:00 hod.

Dne 1. září 2019 jsme se stali oficiálním distributorem euroklíče na Opavsku. Během krátké doby jsem předali 4 euroklíče držitelům průkazů TP; ZTP a ZTP/P. Další 2 euroklíče obdrželi osoby s jiným onemocněním. Osoby s onemocněním, které mohou získat euroklíč naleznete v infomacích ZDE .